Paprastas būdas
susigrąžinti mokesčius
Tel.: +370 37 755211
Mob.: +370 67 968858
El. p: info@mokesciugrazinimas.lt

Pajamų mokesčių grąžinimo gidas

Turbūt pastebėjote, kad dirbant užsienyje dalis Jūsų darbo užmokesčio yra nuskaičiuojama kaip „pajamų mokestis“. Dalis arba visa šių nuskaičiuotų pinigų suma gali būti sugrąžinta. Kaip pradėti mokesčių grąžinimą iš užsienio?


  1. Užsiregistruokite mūsų svetainėje arba atvykite į mūsų ofisą (Laisvės al. 67, Kaunas).
  2. Po registracijos mes atiųsime reikalingų dokumentų sąrašą į Jūsų el. pašto dėžutę.


Dažniausiai užsienio valstybių mokesčių institucijos reikalauja žemiau išvardintų dokumentų:


  • Jūsų darbovietės užsienyje pavadinimo ir adreso;
  • Socialinio draudimo numerio užsienio šalyje;
  • Jūsų paso arba ID kortelės kopijos;
  • Dokumento, įrodančio Jūsų gautas pajamas ir sumokėtus mokesčius užsienyje. Tai gali būti paskutinio mėnesio ar savaitės algalapiai arba kiti dokumentai. Kokie dokumentai yra reikalingi, priklauso nuo šalies, kurioje dirbote.

Pavyzdžiui, jeigu dirbote Didžiojoje Britanijoje, turite pateikti šiuos dokumentus: P45 ir/arba P60 formas; mėnesinius pajamų išrašus („Subcontractor Monthly Statements“), jeigu dirbote kaip savarankiškas darbuotojas (self-employed); paskutinius algalapius, jei neturite P45/P60 formų.


Jeigu dirbote Airijoje kaip samdomas darbuotojas, turite pateikti P45/P60 formas; jeigu dirbote kaip savarankiškas darbuotojas (self-employed), turite pateikti visus pateisinamuosius sutarčių mokesčių lengvatų pažymėjimus(Relevant Contracts Tax Deduction Certificates – RCTDC).


Jeigu dirbote Norvegijoje: Arsoppgave forma; Selvangivelse forma (jeigu ją gavote iš Norvegijos mokesčių inspekcijos); mokesčių paskaičiavimą „Skatteoppgjor“ (jeigu turite);Skattekort kopiją (jeigu turite).


Jeigu dirbote Danijoje: Årsopgørelse forma, jeigu ją turite; Oplysningsseddel forma (jei šio dokumento neturite, vietoj jo gali būti naudojami paskutiniai algalapiai „Lønseddel“); darbo sutartis Danijoje, jei ją turite.


Jeigu dirbote Olandijoje: Jaaropgave formos arba paskutiniai algalapiai.


Jeigu dirbote Vokietijoje: Lohnsteuerbescheinigung formas arba paskutinius užmokesčio algalapius; pažymą apie Lietuvoje gautas pajamas iš Sodros.


Jeigu dirbote Kanadoje: paso arba vizos kopijos; T-4 formos arba paskutiniai algalapiai iš kiekvieno darbo.


Jeigu dirbote JAV: 1. W-2 formos arba paskutinius užmokesčio čekius; Vizos kopiją; DS-2019 kopiją.


Jeigu dirbote Naujoje Zelandijoje: paso, ID kortelės arba visos kopija; uždarbio suvestinės (Summary of Earnings) arba paskutiniai algalapiai.


Nesirūpinkite, jeigu neturite visų reikiamų dokumentų. RT Tax specialistai gali juos gauti už jus.


  3. Po registracijos ir dokumentų pateikimo, Jums telieka laukti sugrąžintų mokesčių, nes toliau viskuo pasirūpinsRT Tax specialistai.

  4. Proceso eigą galėsite stebėti savo online aplinkoje, o iškilus klausimams – susisiekti su RT Tax specialistais, kurie yra pasiruošę Jums padėti bet kuriuo metu. Kiek laiko truks mokesčių grąžinimo procedūra priklauso nuo tokių faktorių kaip šalis, iš kurios grąžinami mokesčiai; Jūsų pateikti dokumentai; užsienio mokesčių institucijų darbo sparta. Dažniausiai mokesčių grąžinimas trunka nuo 30 iki 180 dienų, tačiau tai gali užtrukti ir ilgiau arba trumpiau.


Kai RT Tax iš užsienio mokesčių institucijos gaus Jūsų sugrąžintus mokesčius, bus nuskaičiuotas komisinis paslaugos mokestis (jo dydis priklauso nuo šalies, iš kurios sugrąžinti mokesčiai), o likusi suma iškart pervesta į Jūsų banko sąskaitą. RT Tax netaiko jokių išankstinių ar paslėptų mokesčių, tai reiškia, kad Jūs už paslaugą mokėsite tik po to kai Jūsų mokesčiai bus sugrąžinti.


Registracija

Pradėkite mokesčių grąžinimą su RT Tax – įgaliotu mokesčių grąžinimo agentu. Mes atliksime visus formalumus.
Pradėti grąžinimą
Skaičiuoklė
Sužinokite kokią sumą galite susigrąžinti. Sugaišite tik kelias minutes!
Kiek galiu susigrąžinti?
 
 
Susisiekite nauju adresu:

Ožeškienės g. 15
Kaunas, LT-44254
Tel.:+370-37-755-211
Fax.:+370-37-751176
Mob.tel.:+370-679-68858
info@mokesciugrazinimas.lt
www.mokesciugrazinimas.lt

 
Reikiamų dokumentų paketas

Parsisiųskite reikiamų dokumentų formas, kurias užpildę galėsite pradėti mokesčių gražinimą

Toliau