Paprastas būdas
susigrąžinti mokesčius
Tel.: +370 37 755211
Mob.: +370 67 968858
El. p: info@mokesciugrazinimas.lt

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Nuo ko pradėti mokesčių grąžinimo procesą?
Pirmiausiai siūlome registruotis mūsų svetainėje ir pateikti savo kontaktinę informaciją. El. paštu atsiųsime registracijos formą bei reikalingų dokumentų sąrašą, telefonu galėsime aptarti tolimesnį dokumentų pateikimo būdą. Kai gausime jūsų dokumentus, pradėsime jūsų mokesčių grąžinimo procesą.
2. Kur galiu rasti registracijos formą?
Pasirinkite šalį, kurioje dirbote. Tada dešinėje pusėje pamatysite skiltį „Registracija“. Užpildykite reikiamus laukelius ir registracijos forma Jums bus atsiųsta el. paštu.
3. Kaip pildyti registracijos formą?
Pildyti reikia tik puslapius lietuvių kalba, o visuose kituose puslapiuose užsienio kalba Jums reikia tik pasirašyti prie „X“ ženklo. Užsienio kalba yra dokumentai su įgaliojimu, kad mes galėtume pradėti jūsų mokesčių grąžinimo procesą.
4. Ką daryti jei neturiu kur atsispausdinti registracijos formų?
Susisiekite su mumis telefonu, el. paštu ar kitais komunikacijos kanalais ir mes atsiųsime registracijos formas paštu į jūsų pašto dėžutę.
5. Ką daryti, jeigu neturiu visų reikiamų dokumentų?
Jei neturite visų reikiamų dokumentų, bet žinote kompanijos, kurioje dirbote pavadinimą bei apytikslį laikotarpį, galite kreiptis. Trūkstami dokumentai bus surasti už papildomą paslaugos mokestį.
6. Kaip galiu priduoti dokumentus?
Pats greičiausias dokumentų pateikimo būdas yra tiesioginis dokumentų siuntimas į mūsų centrinį ofisą (Laisvės al. 67, Kaunas).Taip pat galima perduoti dokumentus per DPD siuntų tarnybą arba kreiptis į artimiausią mūsų partnerių atstovybę.
7. Kokie yra paslaugų įkainiai?
Mes netaikome jokių išankstinių paslaugų mokesčių. Komisinis mokestis yra išskaičiuojamas iš grąžinamos sumos prieš pervedant ją į kliento kortelę. Taigi, Jums nereikės nieko mokėti kol mokesčiai nebus sugrąžinti. Mūsų aptarnavimo įkainiaipriklauso nuo šalies, iš kurios grąžinami mokesčiai.
8. Kiek laiko trunka mokesčių grąžinimas?
Mokesčių grąžinimo trukmė priklauso tik nuo tos šalies mokesčių institucijos darbo procesų. Kai gauname jūsų dokumentus, juos peržiūrime, apdorojame, suruošiame pajamų mokesčių deklaracijas ir išsiunčiame į tos šalies mokesčių instituciją per įmanomą trumpiausią laikotarpį. Vėliau laiko trukmė priklauso tik nuo mokesčių institucijų darbuotojų darbo procesų. Dažniausiai tai trunka nuo 30 iki 180 dienų, tačiau kartais procedūra gali užtrukti ilgiau arba trumpiau.Mes viso mokesčių grąžinimo proceso eigoje informuojame klientus apie galimus pasikeitimus bei naujienas el. paštu arba telefonu.
9. Prieš mėnesį išsiunčiau dokumentus, tačiau dar nesulaukiau atsakymo, kodėl?
Mes informuojame klientus tik kai gauname naujienas iš užsienio mokesčių institucijų.Taip pat klientai gauna laiškus į savo namų adresus. Todėl, jei dar nesulaukėte informacijos, vadinasi, užsienio šalies mokesčių institucija vis dar peržiūri jūsų bylą ir reikia papildomo laiko išduoti jūsų mokesčių permoką.
10. Ar galiu gauti mokesčius į kito asmens sąskaitą?
Pildydami registracijos formą kartu turite parašyti ir prašymą pervesti pinigus. Prašymas pasirašomas Jūsų vardu ir Jūsų parašas patvirtina į kokią sąskaitą norite gauti mokesčių permoką. Jei klientas pageidauja, galima grąžinti mokesčius į jo artimo žmogaus banko sąskaitą.
11. Ar galiu susigrąžinti mokesčius sutuoktinio vardu, jei turiu įgaliojimus?
Pateikti dokumentus galite ir už kitą asmenį, tačiau ant registracijos formų turi būti to žmogaus parašai bei jo paso kopija. Be asmens sutikimo ir parašų negalėsime pradėti mokesčių grąžinimo procesų, net jei turite notaro įgaliojimą veikti jo vardu.
12. Ar galiu keisti banko informaciją?
Proceso eigoje banko sąskaitą galite keisti Online aplinkoje, tačiau vėliau, po pranešimo apie išmokėtą permoką, pakeisti banko duomenų nebegalima, nes pavedimas jau buvo padarytas ir bankas jo nesugrąžins.
13. Ką daryti, jeigu negaliu prisijungti prie savo Online aplinkos?
Užsiregistravę mokesčių grąžinimui Jūs gausite el. laišką su prisijungimo informacija. Naudodamiesi ja galėsite prisijungti į savo Online aplinką svetainėje www.rttax.com. Jeigu negalite prisijungti, spauskite „Pamiršote slaptažodį?“ ir nurodykite savo el. pašto adresą. Į Jūsų pašto dėžutę bus atsiųsti nauji prisijungimo duomenys.
14. Girdėjau gandus, kad galiu susigrąžinti visus sumokėtus mokesčius, jei išvykstu iš šalies visam laikui?
Susigrąžinti galima tik pajamų mokesčių permoką, tačiau ne visus sumokėtus pajamų mokesčius. Iš tam tikrų šalių grįžta visi pajamų mokesčiai, jei neviršijamas tų metų nustatytas neapmokestinamas pajamų dydis. Priešingu atveju skaičiuojama tik mokesčių permoka.
15. Ar galima kreiptis vėl, jeigu esu jau susigrąžinęs mokesčių permoką?
Galima kreiptis vėl dėl mokesčių grąžinimo, tačiau ne už tuos pačius mokestinius metus. Pvz., jei dirbote užsienyje, susigrąžinote mokesčius ir toliau dirbote, galite kreiptis nuo laikotarpio kai atgavote mokesčių permoką iki darbo užsienyje pabaigos.
16. Už kuriuos metus aš galiu susigrąžinti permokėtus mokesčius?
Tai priklauso nuo šalies, kurioje dirbote ir mokėjote mokesčius. Informaciją, apie metus, už kuriuos galite susigrąžinti mokesčius, rasite šioje svetainėje pasirinkę Jus dominančią šalį.
17. Kaip apskaičiuojama grąžintina suma?
Grąžinamų mokesčių suma priklauso nuo daugybės veiksnių, pvz., bendrųjų pajamų, išskaičiuotos pajamų mokesčio sumos, laikotarpio, kurį praleidote toje šalyje ir kt. Jeigu norite sužinoti kiek mokesčių galite susigrąžinti, pasinaudokite nemokama mokesčių skaičiuokle.
18. Ar tiesa, kad susigrąžinęs mokesčių permoką negalėsiu toliau dirbti toje šalyje?
Netiesa. Mokesčių grąžinimas legalus procesas ir tikrai neturi jokios įtakos jūsų įsidarbinimo galimybėms užsienyje.

Registracija

Pradėkite mokesčių grąžinimą su RT Tax – įgaliotu mokesčių grąžinimo agentu. Mes atliksime visus formalumus.
Pradėti grąžinimą
Skaičiuoklė
Sužinokite kokią sumą galite susigrąžinti. Sugaišite tik kelias minutes!
Kiek galiu susigrąžinti?
 
 
Susisiekite nauju adresu:

Ožeškienės g. 15
Kaunas, LT-44254
Tel.:+370-37-755-211
Fax.:+370-37-751176
Mob.tel.:+370-679-68858
info@mokesciugrazinimas.lt
www.mokesciugrazinimas.lt

 
Reikiamų dokumentų paketas

Parsisiųskite reikiamų dokumentų formas, kurias užpildę galėsite pradėti mokesčių gražinimą

Toliau