Paprastas būdas
susigrąžinti mokesčius
Tel.: +370 37 755211
Mob.: +370 67 968858
El. p: info@mokesciugrazinimas.lt

Dažniausiai užduodami klausimai


Kaip susigrąžinti mokesčius?
Susigrąžinti mokesčius naudojantis mūsų paslaugomis yra paprasta ir lengva. Pirmiausia, užpildykite dešinėje pusėje esančią registracijos formą.
Kaip apskaičiuojama grąžinama suma?
Grąžinamų mokesčių suma priklauso nuo daugybės veiksnių, pvz., bendrųjų pajamų, išskaičiuotos pajamų mokesčio sumos, laikotarpio, kurį praleidote toje šalyje ir kt. Jeigu norite sužinoti kiek mokesčių galite susigrąžinti, užpildykite mokesčių skaičiuoklę. Ši paslauga yra nemokama.
Ką daryti, jeigu neturiu visų reikiamų dokumentų?
Jeigu neturite visų reikiamų dokumentų, Jūs vis tiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Mes sutvarkysime Jūsų dokumentus susisiekę su Jūsų buvusiu darbdaviu.
Jeigu Jūs neturite P-45/P-60 formų, kai kuriais atvejais mes galime naudoti paskutinį algalapį, bet jeigu U.K. mokesčių inspekcijoje šis algalapis yra atmetamas, reikia susisiekti su Jūsų darbdaviu ir paprašyti P-45 ar P-60 formų kopijų.
Jeigu dirbote savarankiškai pagal individualų verslo liudijimą ir neturite CIS formų (vaučerių) arba mėnesinių pajamų išrašų („Subcontractor Monthly Statement“) – pateikite informaciją apie savo darbdavį ir mes sutvarkysime Jūsų trūkstamus dokumentus.
Ką daryti, jeigu neturiu Valstybinio socialinio draudimo numerio?
Jeigu Jūs nežinote savo National Insurance Number (NIN), tai nereiškia, kad jis niekada nebuvo Jums išduotas. Jis gali būti užrašytas ant kurio nors dokumento ar laiško, gauto iš Mokesčių inspekcijos (Inland Revenue), formų P-45 arba P-60 arba paskutinio algalapio. Susisiekite su mumis ir mes patarsime Jums, kaip susigrąžinti mokesčius.
Kada galiu kreiptis dėl mokesčių grąžinimo?
Jūs galite kreiptis dėl mokesčių grąžinimo iš karto, kai grįžtate į savo gimtąją šalį, net jeigu mokestiniai metai dar nėra pasibaigę. Jeigu Jūs planuojate sugrįžti į Jungtinę Karalystę tais pačiais mokestiniais metais, tokiu atveju geriau palaukti finansinių metų pabaigos (finansiniai metai Jungtinėje Karalystėje trunka nuo balandžio 6 dienos iki kitų metų balandžio 5 dienos).
Už kuriuos metus aš galiu susigrąžinti mokesčius?
Jeigu Jūs dirbote tam tikrą laikotarpį (laikotarpius) per pastaruosius 5 metus Didžiojoje Britanijoje, galite kreiptis dėl mokesčių grąžinimo.
Kaip aš gausiu sugrąžintus mokesčius?
Mokesčių inspekcija (Inland Revenue) sugrąžina sumokėtus mokesčius, pirmiausia, mums. Mes atskaičiuojame paslaugų mokesčius ir pervedame pinigus į Jūsų banko sąskaitą.
Kartais Mokesčių inspekcija (Inland Revenue) atsiunčia čekį tiesiogiai mūsų klientui į namus. Tokiu atveju, klientas privalo susisiekti su RT Tax ir sumokėti aptarnavimo mokestį už suteiktas paslaugas.
Kokius mokesčius turi mokėti žmogus dirbdamas Jungtinėje Karalystėje?
Kiekvienas žmogus legaliai dirbantis Jungtinėje Karalystėje privalo mokėti mokesčius valstybei. Pagrindinės mokesčių rūšys yra šios:
Valstybinio socialinio draudimo mokestis, kuris sudaro maždaug 11 proc. visų pajamų.
Pajamų mokestis – jo dydis priklauso nuo pajamų dydžio (nuo 0 iki 40 proc. visų pajamų).
Kai Jūs pradedate dirbti, darbdavys nežino Jūsų būsimų metinių pajamų, todėl dažniausiai per daug mokesčių atskaičiuojama iš Jūsų atlyginimo.
Pasinaudokite nemokama grąžinamos sumos skaičiuokle ir sužinokite, kiek sumokėtų pajamų mokesčių galite susigrąžinti.
Kokie mokesčiai yra grąžintini?
Jūs galite kreiptis dėl permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo. Jungtinė Karalystė negrąžina permokėtos Valstybinio socialinio draudimo mokesčio dalies tiesiogiai asmeniui, bet gali pervesti ją į Jūsų gimtosios šalies pensijų fondus.
Ką turėčiau žinoti, jeigu savarankiškai dirbu/dirbčiau pagal verslo liudijimą?
Informuokite mus, jeigu Jūs turite CIS registracijos pažymą ar UTR numerį, net jeigu savarankiškai nedirbote pagal verslo liudijimą. U.K. mokesčių inspekcija reikalauja iš visų, kurie turi CIS kortelę ar UTR numerį, atsiųsti metinę mokesčių deklaraciją (mokesčių deklaraciją) iki spalio 31 dienos. Jeigu jos neišsiųsite mokesčių inspekcijai, gausite baudos kvitą.
Jeigu Jūs išvykote iš Jungtinės Karalystės ir neplanuojate grįžti ir toliau savarankiškai dirbti pagal verslo liudijimą, Jūs turite pateikti Mokesčių inspekcijai prašymą nutraukti Jūsų verslo liudijimą.
Kiek laiko trunka mokesčių grąžinimas?
Mokesčių grąžinimo procedūra vidutiniškai užtrunka 75-120 dienų nuo informacijos ir visų reikalingų dokumentų pateikimo mums. Ši procedūra gali užtrukti ilgiau, jeigu Jūs nepateikiate visų reikiamų dokumentų arba jeigu mokesčių inspekcija delsia išmokėti pinigus.
Kokie yra paslaugų įkainiai?
Jokių išankstinių ar paslėptų mokesčių! Tai reiškia, kad Jums nieko nekainuoja kreiptis dėl mokesčių grąžinimo, o komisinis mokestis mokamas tik tada, kai mokesčių grąžinimo procesas yra įvykdytas. Didžiosios Britanijos mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis priklauso nuo grąžintinos sumos dydžio:

25 Svarų Sterlingų (GBP), jei grąžintina suma 0 – 100 Svarų Sterlingų (GBP);
35 Svarų Sterlingų (GBP), jei grąžintina suma 101 – 200 Svarų Sterlingų (GBP);
50 Svarų Sterlingų (GBP), jei grąžintina suma 201 – 600 Svarų Sterlingų (GBP);
9%, jei grąžintina suma 601 Svarų Sterlingų (GBP) ir daugiau.

Jeigu reikia išieškoti Jūsų trūkstamas P-45/P-60 formas arba CIS pažymėjimus (vaučerius), taikomas papildomas 15 GBP mokestis.

Registracija

Pradėkite mokesčių grąžinimą su RT Tax – įgaliotu mokesčių grąžinimo agentu. Mes atliksime visus formalumus.
Pradėti grąžinimą
Skaičiuoklė
Sužinokite kokią sumą galite susigrąžinti. Sugaišite tik kelias minutes!
Kiek galiu susigrąžinti?
 
 
Susisiekite su mumis

Laisvės al. 67
LT-44304 Kaunas,
Tel.:+370-37-755-211
Fax.:+370-37-751176
Mob.tel.:+370-679-68858
info@mokesciugrazinimas.lt
www.mokesciugrazinimas.lt

 
Reikiamų dokumentų paketas

Parsisiųskite reikiamų dokumentų formas, kurias užpildę galėsite pradėti mokesčių gražinimą

Toliau