Paprastas būdas

susigrąžinti mokesčius!

Čekių gryninimas

GERIAUSIAS BŪDAS IŠGRYNINTI JAV MOKESČIŲ GRĄŽINIMO ČEKĮ!

Jei mokesčius iš Jungtinių Amerikos Valstijų susigrąžinote patys arba įmonės pagalba, o JAV mokesčių institucija išdavė mokesčių grąžinimo čekį, mes galime padėti jį išgryninti!

Jei esate užsiregistravęs mokesčių grąžinimui per „RT Tax“, dėl čekio išgryninimo jaudintis nereikia – mokesčiai bus grąžinti į „Payoneer“ virtualios kortelės sąskaitą.

Kaip tai veikia?

1. Paspauskite žemiau esantį mygtuką „IŠGRYNINTI USD ČEKĮ“ ir sukurkite naują paskyrą.

Pirmiausia turite sukurti naują paskyrą, pateikti asmeninę informaciją bei reikalingus dokumentus. Patikrinus ir patvirtinus jūsų pateiktus dokumentus bei informaciją, galėsite tęsti registraciją ir sukurti „Payoneer“ virtualios kortelės sąskaitą.

2. Čekį atsiųskite mums.

Čekio apdorojimą galėsime pradėti tada, kai baigsite „Payoneer“ virtualios kortelės sąskaitos registraciją. Čekį išsiųskite adresu, kurį matote savo asmeninėje paskyroje arba pateikite jį mūsų partneriams jūsų šalyje. Paslaugos kaina priklauso nuo šalies, kurioje gyvenate. Užbaigus registraciją, kainą matysite patvirtinimo formoje ir sutartyje dėl paslaugų.

3. Sukurkite „Payoneer“ virtualios kortelės sąskaitą.

Susikurti „Payoneer“ virtualios kortelės sąskaitą Jus pakviesime tuomet, kai gausime Jūsų čekį ir patvirtinsime, jog visi dokumentai yra gauti ir tvarkingi.

Svarbu: prašome, nekurkite „Payoneer“ virtualios kortelės paskyros patys, paskyrą susikursite prisijungę prie Jūsų čekio išgryninimo aplinkos. Apie tai Jus informuosime atskirai.
 

Gavote NE mokesčių grąžinimo čekį?

Jei Jūs gavote “stimulus”, Jūsų buvusio dabdavio arba bet kokį kitą JAV išduotą čekį, mes padėsime su šio čekio išgryninimu. Registruokitės spausdami žemiau esantį mygtuką “Išgryninti USD čekį”.