Danijos mokesčių paslaugos

Jeigu dirbote Danijoje, jūs privalote pateikti
reikiamas Danijos mokesčių deklaracijas

Nepanaudotų / užšaldytų atostoginių grąžinimas

Pasikeitus Danijos atostogų įstatymui, atsirado naujovės dėl atostoginių išmokėjimo prašymų teikimo:

|dirbę, bei sukaupę atostoginius nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki 2020 m. rugpjūčio 31 d., galėjo teikti prašymus dėl išmokėjimo iki 2021-05-01. Nepateikus prašymo, atostoginiai buvo pervesti į specialų užšaldytų atostoginių fondą (Lønmodtagernes Feriemidler). Sukaupta suma bus išmokėta automatiškai po to, kai pasieksite Danijos pensijinį amžių. Jei baigėte dirbti Danijoje, išvykote iš šalies ir daugiau neplanuojate dirbti Danijoje, galime kreiptis dėl šių pinigų išmokėjimo anksčiau laiko. Norime įspėti, kad išmokėjimo dieną sukaupta suma gali buti apmokestinta 40-60% mokesčių tarifu.
|dėl atostoginių galite kreiptis per metus nuo atostogų metų pabaigos: pvz. dėl atostoginių, uždirbtų laikotarpiu nuo 2021-09-01 iki 2022-08-31 galima kreiptis iki 2023-09-30.


 

Paslaugos įkainiai:

|su NemID / MIT ID (atostoginių išmokos užsakymas online būdu) – 49 EUR.

|be NemID / MIT ID (atostoginių išmokos užsakymas siunčiant prašymą paštu) – 69 EUR.
|užšaldytų atostoginių užsakymas - 69 EUR.

FerieKonto sugrąžina atostoginius RT Tax. Mes atskaičiuojame paslaugų mokesčius ir pervedame pinigus klientui.
 

Reikalingi dokumentai: pasas arba asmens tapatybės kortelės kopija iš abiejų pusių, laiškai iš Feriekonto, LD Feriemidler ar kitų atostoginių fondų (jeigu turite); jei kreipiatės dėl užšaldytų atostoginių, privaloma pateikti dokumentus įrodančiaus, kad išvykote iš Danijos daugiau kaip prieš 6 mėnesius (geriausiai tinka darbo sutartis iš naujos darbovietės).
 

Senaties terminas:

Dėl atostoginių galite kreiptis iki 3 metų nuo atostogų metų pabaigos.

Neradai atsakymo?
Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!

Siųsti