Mokesčių grąžinimas iš Jungtinių valstijų

Norite sužinoti kokią sumą galite susigrąžinti? Pasinaudokite mokesčių skaičiuokle

Reikalingi dokumentai

Norėdami pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą, Jums reikia pateikti šiuos dokumentus:

|Paskutiniai darbo užmokesčio lapai* iš visų darbdavių (jei juos turite);

|W-2 formos** iš visų darbdavių (W-2 formą iš savo darbdavių gausite iki vasario 15 d.);

|Jūsų paso kopija;

|Jūsų Socialinio draudimo kortelės kopija;

|Jūsų JAV vizos kopija;

|Jūsų DS-2019 formos kopija (jei turite).


PASTABA: Jei neturite W-2 formų ir jų neatsiųsite mums iki vasario 15 dienos, mes automatiškai suteiksime dokumentų paieškos paslaugą ir gausime W-2 formos kopijas iš jūsų darbdavių.

PASTABA: Svarbu, kad jūs pateiktumėte W-2 formas ir paskutinio užmokesčio čekius iš kiekvieno darbdavio, net jei darbdavys mokesčių jums neišskaičiavo.

Jei jūs dalyvavote Work & Travel programoje ar kitose programose pagal F1, J1, M1 ar Q1 Visa ir jūsų darbdavys atskaitė socialinio draudimo mokesčius (Social Security & Medicare (FICA) Tax) iš jūsų atlyginimo, jūs galite šiuos mokesčius susigrąžinti.

*Tai dokumentas apie jūsų pajamas ir sumokėtus mokesčius, kurį jums duoda darbdavys kiekvieną kartą išmokėdamas atlyginimą. Čekio šaknelėje pateikiama informacija apie jūsų uždarbį ir sumokėtus mokesčius nuo darbo pradžios.

**Tai dokumentas, išduodamas darbdavio, kuriame yra pilna informacija apie jūsų uždarbį ir sumokėtus mokesčius. Iki vasario 15 d. jūs turėtumėte gauti šią formą iš kiekvieno darbdavio. Jei W-2 formos negausite mokesčių grąžinimui bus naudojamas paskutinio užmokesčio čekis.

Neradai atsakymo?
Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!

Siųsti