Mokesčių grąžinimas iš Jungtinių valstijų

Susigrąžinkite mokesčius!

Reikalingi dokumentai

Norėdami pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą, Jums reikia pateikti šiuos dokumentus:

  1. Paskutiniai darbo užmokesčio lapai iš visų darbdavių (jei juos turite);
  2. W-2 formos iš visų darbdavių (W-2 formą iš savo darbdavių gausite iki vasario 15 d.);
  3. Jūsų paso kopija;
  4. Jūsų Socialinio draudimo kortelės kopija;
  5. Jūsų JAV vizos kopija;
  6. Jūsų DS-2019 formos kopija (jei turite).

PASTABA: Jei neturite W-2 formų ir jų neatsiųsite mums iki vasario 15 dienos, mes automatiškai suteiksime dokumentų paieškos paslaugą ir gausime W-2 formos kopijas iš jūsų darbdavių.

PASTABA: Svarbu, kad jūs pateiktumėte W-2 formas ir paskutinio užmokesčio čekius iš kiekvieno darbdavio, net jei darbdavys mokesčių jums neišskaičiavo.

Jei jūs dalyvavote Work & Travel programoje ar kitose programose pagal F1, J1, M1 ar Q1 Visa ir jūsų darbdavys atskaitė socialinio draudimo mokesčius (Social Security & Medicare (FICA) Tax) iš jūsų atlyginimo, jūs galite šiuos mokesčius susigrąžinti.

*Tai dokumentas, išduodamas darbdavio, kuriame yra pilna informacija apie jūsų uždarbį ir sumokėtus mokesčius. Iki vasario 15 d. jūs turėtumėte gauti šią formą iš kiekvieno darbdavio. Jei W-2 formos negausite mokesčių grąžinimui bus naudojamas paskutinio užmokesčio čekis.

**Tai dokumentas apie jūsų pajamas ir sumokėtus mokesčius, kurį jums duoda darbdavys kiekvieną kartą išmokėdamas atlyginimą. Čekio šaknelėje pateikiama informacija apie jūsų uždarbį ir sumokėtus mokesčius nuo darbo pradžios.

Neradai atsakymo? Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!


Siųsti
  2020-02-20 19:30:11
Arnas

Sveiki, ar galima gražintis mokesčius jei programoje dalyvavau 2018 metais?


Rūta

Sveiki, žinoma! Senaties terminas yra 3 metai, galite kreiptis nuo 2016 metų :)