Paprastas būdas

susigrąžinti mokesčius!

Išmokos vaikams Vokietijoje - iki 235 € per mėnesį

Vaikų pinigai – viena iš daugelio išmokų Vokietijoje, kuri yra skiriama tiek vokiečiams, tiek atvykėliams iš kitų šalių. Kas gali pretenduoti į vaikų išmokas ir kaip jas gauti?

Vokietijoje vaikų išmokos gali priklausyti šeimai, kurioje bent vienas iš tėvų dirba (dirbo) Vokietijoje, o kitas su vaiku gyvena Europos Ekonominės Erdvės (EEE) šalyje. Išmokos priklauso visiems vaikams iki 18 metų, tačiau terminas gali būti pratęstas iki, kol vaikui sukanka 25 metai, jeigu iki šio amžiaus jis niekur nedirba ir mokosi. 

Vokietijoje kiekvienais metais vaikų išmokos yra didinamos. Pavyzdžiui, dabar jos siekia nuo 192 Eur iki 235 Eur. Kokio dydžio išmoka bus skiriama šeimai, priklauso nuo to, kiek vaikų joje yra. 

Jeigu turite vieną arba du vaikus, kiekvienam priklauso iki 204 Eur per mėnesį, trečiam vaikui priklauso iki 210 Eur, ketvirtam vaikui – iki 235 Eur. Pagal senaties terminą, išmokos už vaikus gali būti sugrąžintos už praėjusius 4 metus.


Visai neseniai mes savo klientui padėjome gauti įspūdingą išmoką už vieną vaiką – daugiau nei 11 000 €.

Skaityti daugiau


Ar Jūs pretenduojate gauti išmokas iš Vokietijos svarsto Šeimos kasos (Familienkasse). Jeigu Jūs nustojate dirbti Vokietijoje,apie tai patys turite pranešti Šeimos kasoms. Tokiu atveju, nebepretenduosite gauti išmokų. Jeigu nedirbdami Vokietijoje, Jūs gausite išmokas, po tam tikro laiko Šeimos kasos gali Jums priskaičiuoti skolą.

Norint gauti vaikų pinigus, Jums reikės pateikti tam tikrus dokumentus: Lohnsteuerbescheinigung formos kopiją, darbo sutarties kopiją Vokietijoje(Arbeitsvertrag), pažymos Arbeitgeberbescheinigung originalas, vaiko gimimo liudijimą bei paso kopiją ir t.t.

Reikalingi dokumentai

Jeigu Jūs neturite Arbeitgeberbescheinigung, RT Tax specialistai gali susisiekti su darbdaviu ir ją gauti. Visus kitus reikiamus dokumentus, Jūs turite pateikti patys.

Laikotarpis, per kurį galima susitvarkyti išmokas yra 6-12 mėnesių. Tam tikrais atvejais procesas gali užtrukti ilgiau arba trumpiau.

Į Šeimos kasas Jūs galite kreiptis ir savarankiškai. Tokiu atveju, Jūs turėsite atsakyti į Šeimos kasų atsiunčiamus laiškus, o ilgesnį laiką negavus jokios informacijos – susisiekti su šia įstaiga. Į mus dažnai kreipiasi asmenys, kurie pateikia dokumentus Šeimos kasoms savarankiškai, tačiau vėliau nėra pajėgūs su jomis komunikuoti. Deja, dažniausiai tokiose situacijose mes nebegalime padėti. Raginame, apsvarstyti ar būsite pajėgūs savarankiškai susitvarkyti visus vaikų išmokoms reikalingus dokumentus.

Patyrę mokesčių grąžinimo specialistai Jums gali padėti susitvarkyti vaikų pinigų dokumentus. Kreipkitės į RT Tax jau dabar!
 

BTN_BACK
Į viršų