Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos

Norite sužinoti kokią sumą galite susigrąžinti? Pasinaudokite mokesčių skaičiuokle

Dažniausiai užduodami klausimai

Nuo ko priklauso grįžtama suma?
Grįžtama suma priklauso nuo pajamų, sumokėtų mokesčių, išdirbto laikotarpio ir taikomų lengvatų.
Kiek laiko trunka mokesčių grąžinimas?
Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos už 3 ankstesnius metus vidutiniškai užtrunka 3-6 mėnesius. Permokėtus mokesčius už praeitus metus išmoka nuo birželio iki lapkričio mėnesio. Tai priklauso nuo Norvegijos mokesčių inspekcijos darbo procesų. Kai mes gauname Jūsų dokumentus, juos peržiūrime, apdorojame, suruošiame pajamų mokesčių deklaracijas ir išsiunčiame į Norvegijos mokesčių inspekciją per trumpiausią įmanomą laiką. Vaikų išmokų tvarkymas užtrunka nuo 6 iki 12 mėnesių. Kartais šis procesas gali tęstis trumpiau arba ilgiau.
Ką daryti, jeigu neturiu visų reikiamų dokumentų?
Jeigu neturite visų reikiamų dokumentų, Jūs vistiek galite pradėti mokesčių grąžinimo procedūrą. Mes sutvarkysime Jūsų dokumentus susisiekę su Jūsų buvusiu darbdaviu.
Kokie yra paslaugų įkainiai?
RT Tax netaiko jokių išankstinių ar paslėptų mokesčių. Tai reiškia, kad Jums nieko nekainuoja kreiptis dėl mokesčių grąžinimo, o komisinis mokestis mokamas tik tada, kai mokesčių grąžinimo procesas yra įvykdytas. Norvegijos mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis priklauso nuo grąžintinos sumos dydžio: 16 proc. nuo grąžinamos sumos, bet ne mažiau nei minimalus 890 NOK (jei grąžinimas gautas NOK valiuta) arba 89 EUR (jei grąžinimas gautas EUR valiuta) mokestis. Jeigu reikia išieškoti Jūsų trūkstamą Arsoppgave formą (nuo 2015 mokestinių metų darbdaviai šią formą išduoda vietoj RF-1015B formos), taikomas papildomas 150 NOK mokestis.
Už kuriuos metus galiu susigrąžinti permokėtus mokesčius?
Mokesčius iš Norvegijos galite susigrąžinti už 4 praėjusius metus.

Neradai atsakymo?
Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!

Siųsti