Mokesčių grąžinimas iš Nyderlandų

Susigrąžinkite mokesčius!

Paslaugos įkainiai

RT Tax siūlo profesionalias paslaugas už GERIAUSIAS KAINAS. Mūsų mokesčių specialistai sugrąžins didžiausią galimą sumokėtų mokesčių sumą ir atliks tai per trumpiausią įmanomą laikotarpį. Ilgalaikiai ryšiai su užsienio šalių mokesčių inspekcijomis bei mokesčių konsultantais užtikrina patikimą bei įstatymiškai pagrįstą mokesčių grąžinimo procesą.

Mažiausi galimi aptarnavimo mokesčiai. Mūsų klientai susigrąžina didžiausią įstatymiškai įmanomą sumokėtų mokesčių dalį per trumpiausią laikotarpį už geriausią kainą.

Jokių išankstinių mokesčių. Tai reiškia, kad Jums nereikės mokėti, kol Jūsų mokesčiai nebus grąžinti. Kai mes sugrąžinsime Jūsų pinigus, atskaičiuosime paslaugos mokestį nuo Jums sugrąžintos sumos.

Paslaugos mokestis yra: 35 EUR, kai grąžintina pajamų mokesčių suma yra iki 100 EUR;
14% nuo išmokėtos mokesčių permokos sumos, bet ne mažiau, kaip
69 EUR, kai grąžintina mokesčių suma klientui yra nuo 101 ir daugiau EUR.

Jeigu reikia išieškoti Jūsų trūkstamas Jaaropgave formas, taikomas papildomas 20 eurų mokestis.

Neradai atsakymo? Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!


Siųsti
  2020-04-20 14:09:44
Birutė

Sveiki Kiek kainuotu uz 3 metus susitvarkyt mokescius?


Rūta

Sveiki, paslaugos mokestis yra: 35 EUR, kai grąžintina pajamų mokesčių suma yra iki 100 EUR; 14% nuo išmokėtos mokesčių permokos sumos, bet ne mažiau, kaip 69 EUR, kai grąžintina mokesčių suma klientui yra nuo 101 ir daugiau EUR.

  2020-01-09 20:35:05
Lukas

Sveiki, turiu jaaropgave formas uz 2018 ir 2019. Kada galeciau pateikti jum jas, del mokesciu susigrazinimo?


Rūta

Sveiki, formas jau galite pateikti. Kiti reikalingi dokumentai: VMI pažyma apie pajamas, asmeninių dokumentų kopijos, BSN/SoFi numeris bei mūsų registracijos paketas (reikalingas originalas su jūsų parašais). Dokumentus galite siųsti paštu/kurjeriu, pristatyti į mūsų biurą Kaune arba parneriams visoje Lietuvoje.

1