Mokesčių grąžinimas iš Nyderlandų

Norite sužinoti kokią sumą galite susigrąžinti? Pasinaudokite mokesčių skaičiuokle

Nulinės deklaracijos pateikimas

Jeigu Jūs gavote pranešimą iš mokesčių inspekcijos, kad turite pateikti deklaraciją arba gavote deklaracijos formą - būtinai turite pateikti deklaraciją iki mokesčių inspekcijos nurodytos datos.

Už laikų nepateiktą deklaraciją mokesčių inspekcija Jums priskaičiuos baudą, kurios dydis prasideda nuo 220 Eur.

Jeigu tais metais nedirbote Olandijoje, mes užpildysime „Nulinę deklaraciją“ ir mokesčių inspekcija daugiau klausimų neturės.

Jeigu tais metais sumokėjote per mažai mokesčių, turėsite sumokėti nepriemoką, kai mokesčių inspekcija išduos skolos lapelį Jūsų vardu.

Reikalingi dokumentai:

|Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
|Jaaropgave* formos arba paskutiniai algalapiai** iš kiekvieno darbo, jeigu tais metais dirbote Olandijoje;
|Soffi nummer - socialinio draudimo numeris (jei neturite šio dokumento, bet žinote numerį, tiesiog įrašykite jį į registracijos formą).

Trukmė: mokesčių grąžinimo procedūra vidutiniškai užtrunka 3-7 mėnesius nuo informacijos ir visų reikalingų dokumentų pateikimo RT Tax.

*Jaaropgave yra darbdavio išduodamas dokumentas. Jame yra pateikiama visa informacija apie Jūsų darbo užmokesčius ir sumokėtus mokesčius. Jaaropgave turi būti išduota pasibaigus mokestiniams metams. Jaaropgave formos paieška papildomai kainuoja 20 EUR.

**Paskutinis algalapis – tai dokumentas apie Jūsų gautas pajamas ir sumokėtus mokesčius, kurį Jums išduoda darbdavys kiekvieną kartą išmokėdamas atlyginimą. Paskutiniame algalapyje pateikiama visa informacija apie Jūsų pajamas ir sumokėtus mokesčius nuo įdarbinimo pradžios arba nuo mokestinių metų pradžios.

Neradai atsakymo?
Klausk čia:

Jūs galite užduoti klausimą, tiesiog užpildykite mini formą esančią žemiau. Stengsimės atsakyti kaip galima greičiau. Ačiū!

Siųsti