Paprastas būdas susigrąžinti mokesčius!

Registruokitės jau dabar, užtruksite tik kelias minutes

Apie mus

 

Kodėl verta rinktis RT Tax?

 

Ilgalaikė patirtis.
Veiklos metus nuo 2000-ųjų skaičiuojanti įmonė padėjo susigrąžinti mokesčius daugiau kaip 250 000 klientų ir šis skaičius kasmet auga.

Platus atstovų tinklas visoje Lietuvoje ir pasaulyje.
RT Tax savo paslaugas teikia daugiau nei 20-yje Lietuvos miestų bei 40-yje pasaulio šalių ir yra suformavusi 400 atstovų tinklą, kuris kiekvienais metais vis plečiasi.

Puikus klientų aptarnavimas.
Su mumis lengvai galite susisiekti telefonu, elektroniniu paštu ar pasikalbėti realiuoju laiku. RT Tax darbuotojai visada pasirengę suteikti profesionalias konsultacijas mokesčių grąžinimo klausimais.

Profesionalios paslaugos.
Glaudžiai bendradarbiaudami su užsienio mokesčių institucijomis, RT Tax darbuotojai užtikrina greitą ir efektyvų pajamų mokesčio grąžinimą. Mes dirbame kartu su licenzijuotais mokesčių rengimo specialistais.

Nesudėtinga paraiškos pateikimo procedūra ir eigos sekimas INTERNETU.
RT Tax sukūrė internetinę programinę įrangą, leidžiančią klientams kreiptis ir sekti mokesčių grąžinimo eigą bei bendrauti su mokesčių specialistais INTERAKTYVIAI.

Mažiausios paslaugų kainos.
Jokių avansinių ar paslėptų mokesčių. Klientams mes siūlome didžiausią teisiškai įmanomą grąžinamą mokesčių sumą per trumpiausią laiką už konkurencingą kainą.