Paprastas būdas
susigrąžinti mokesčius
Tel.: +370 37 755211
Mob.: +370 67 968858
El. p: info@mokesciugrazinimas.lt
www.mokesciugrazinimas.lt
Grįžti į pradžią
Apie mus

RT Tax siūlo pajamų mokesčio grąžinimo paslaugas žmonėms, dirbusiems JAV, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Norvegijoje, Danijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Australijoje, Naujoje Zelandijoje bei Kanadoje!

RT Tax savo darbe taiko aukštus standartus ir kokybės reikalavimus. Patyrusi RT Tax specialistų komanda puikiai išmano mokesčių grąžinimo subtilybes ir yra visada pasirengusi suteikti profesionalias paslaugas. Nuolatiniai ryšiai su mokesčių inspekcijomis ir mokesčių konsultantais padeda mums patikimai atlikti mokesčių grąžinimo procedūrą.

RT Tax šiuo metu yra pirmaujanti mokesčių grąžinimo įmonė Lietuvoje. Mes turime daugiau nei 50 atstovų tinklą išsidėsčiusį 28 Lietuvos miestuose. RT Tax pasitiki ne tik Lietuvos klientai - daugiau nei 400 atstovų tinklas yra išsiplėtęs 40 pasaulio šalių.
 

Kodėl verta rinktis RT Tax?

Ilgalaikė patirtis.
Keturioliktus veiklos metus skaičiuojanti įmonė padėjo susigrąžinti mokesčius daugiau kaip 150 000 klientų ir šis skaičius kasmet auga.

Platus atstovų tinklas visoje Lietuvoje ir pasaulyje.
RT Tax savo paslaugas teikia 25 Lietuvos miestuose bei 40 pasaulio šalyse ir yra suformavusi 400 atstovų tinklą, kuris kiekvienais metais vis plečiasi.

Puikus klientų aptarnavimas.
Su mumis lengvai galite susisiekti telefonu, elektroniniu paštu ar pasikalbėti realiuoju laiku. RT Tax darbuotojai visada pasirengę suteikti profesionalias konsultacijas mokesčių grąžinimo klausimais.

Profesionalios paslaugos.
Glaudžiai bendradarbiaudami su užsienio mokesčių institucijomis, RT Tax darbuotojai užtikrina greitą ir efektyvų pajamų mokesčio grąžinimą. Mes dirbame kartu su licenzijuotais mokesčių rengimo specialistais.

Nesudėtinga paraiškos pateikimo procedūra ir eigos sekimas INTERNETU.
RT Tax sukūrė internetinę programinę įrangą, leidžiančią klientams kreiptis ir sekti mokesčių grąžinimo eigą bei bendrauti su mokesčių specialistais INTERAKTYVIAI.

Mažiausios paslaugų kainos.
Jokių avansinių ar paslėptų mokesčių. Klientams mes siūlome didžiausią teisiškai įmanomą grąžinamą mokesčių sumą per trumpiausią laiką už konkurencingą kainą.


Skaičiuoklė
Kiek galiu susigrąžinti?
RT Tax blogas
Dirbote užsienyje ar dar tik planuojate išvykti? Tikimės mūsų patarimai Jums padės
Skaityti daugiau..
Žiniasklaida apie mus
Sužinokite, ką apie mus rašo Lietuvos spauda ar rodo Lietuvos televizijos
Skaityti daugiau..


 
 
Susisiekite su mumis

Laisvės al. 67
LT-44304 Kaunas,
Tel.:+370-37-755-211
Fax.:+370-37-751176
Mob.tel.:+370-679-68858
info@mokesciugrazinimas.lt
www.mokesciugrazinimas.lt

 
Reikiamų dokumentų paketas

Parsisiųskite reikiamų dokumentų formas, kurias užpildę galėsite pradėti mokesčių gražinimą

Toliau